A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр №3"
Миколаївської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Пізнаємо один одного у колі друзів

08.04.2024 вихованці ІРЦ №З разом із фахівцями Іваскевич А.Ю, Душенковою М.С у колі друзів краще пізнали один одного. Діти розповідали про свої улюблені справи, обговорювали добрі і погані вчинки та правила справжніх товарищів, плели павутину і робили коло дружби.

10:09 10.04.2024

Математична розвага "Подорож за скарбами" від фахівчинь ІРЦ

       Фахівчині ІРЦ №3 Іваскевич Ганна Юріївна і Душенкова Маргарита Сергіївна провели математичну розвагу для вихованців. Під час цікавої подорожі за скарбами, діти поглибили свої знання про навколишній світ, розвивали свої графічні, обчислювальні навички та логічне мислення.

12:07 01.02.2024

Майстер-клас "Магічний код нації: українська вишиванка"

            Вихованці Інклюзивно-ресурсного центру № 3 продовжують вивчати традиції українського народу. Сьогодні фахівець Дрозд Ірина Володимирівна провела майстер-клас "Магічний код нації: українська вишиванка". Діти ознайомились із цікавою технологією виготовлення вишиванки та спробували її на власному досвіді! У результаті кожна дитина отримала не тільки позитивні емоції, а й унікальну вишиванку, створену своїми руками!

12:00 30.01.2024

Участь в командах психолого-педагогічного супроводу

           29.01.2024 фахівці КУ "Інклюзивно-ресурсного центру № 3" Миколаївської міської ради продовжили серію зустрічей з командами психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти з ООП. Засідання команд супроводу миколаївської гімназії № 24. Фахівці центру Прасол Дмитро Вікторович, Іваскевич Ганна Юріївна вже багато років плідно співпрацюють з педагогічними працівниками закладу освіти, директором закладу Жеребцовою Тамарою Володимирівною.

12:12 29.01.2024

Захід до Дня Соборності України

           День Соборності України - важливе для нашої країни свято. Саме на його честь фахівці Інклюзивно-ресурсного центру №3 Толмачова Альбіна Олексіївна та Скороход Ольга Олегівна провели тематичний захід для дітей. Вони разом поринули у світ гри та позитивних емоцій!

11:54 23.01.2024

Співраця з Харківською гуманітарно-педагогічною академією

             У межах співпраці з Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради ( http://www.hgpa.kharkov.com/) здобувачі освіти академії спеціальності 016 Спеціальна освіта за спеціалізацією 16.01 Логопедія проходили практику у дистанційному форматі на базі нашого закладу. Під час онлайн-зустрічей було обговорено актуальні питання спеціальної та інклюзивної освіти.

13:03 11.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень