A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр №3"
Миколаївської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Захід до Дня Соборності України

           День Соборності України - важливе для нашої країни свято. Саме на його честь фахівці Інклюзивно-ресурсного центру №3 Толмачова Альбіна Олексіївна та Скороход Ольга Олегівна провели тематичний захід для дітей. Вони разом поринули у світ гри та позитивних емоцій!

11:54 23.01.2024

Співраця з Харківською гуманітарно-педагогічною академією

             У межах співпраці з Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради ( http://www.hgpa.kharkov.com/) здобувачі освіти академії спеціальності 016 Спеціальна освіта за спеціалізацією 16.01 Логопедія проходили практику у дистанційному форматі на базі нашого закладу. Під час онлайн-зустрічей було обговорено актуальні питання спеціальної та інклюзивної освіти.

13:03 11.12.2023

Презентація видання "Адаптації і модифікації освітнього процесу в закладах дошкільної та загальної середньої освіти"

              Фахівці Інклюзивно-ресурсний центр 3 Миколаївської міської ради Прасол Дмитро і Толмачева Альбина провели в Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв презентацію 2-томного видання "Адаптації і модифікації освітнього процесу в закладах дошкільної та загальної середньої освіти".

16:07 08.12.2023

Інтерактивне Свято Миколая з фахівцями інклюзивно-ресурсного центру

           Педагоги ІРЦ провели он-лайн захід для наших вихованців. Така творча зустріч дала змогу дітям побачити друзів, поговорити про зимові розваги і свята. Було багато цікавих вправ і теплого спілкування!

17:11 05.12.2023

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру відвідали майстер-клас з малювання

           З грудня 2023 р. фахівець КУ "Інклюзивно-ресурсний центр 3" Миколаївської міської ради Прасол Д. В. відвідав майстер-класи з малювання для дітей з синдромом РАС, дітей з ПТСР, психологів, а також ознайомився з презентацією досвіду ГО «Всеукраїнський союз культури та мистецтв інвалідів» роботи з дітьми з синдромом РАС. Захід відбувся на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

17:16 03.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень