A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр №3"
Миколаївської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Новітні технології для дітей з особливими потребами

 Можливість вільно користуватись ПК та гаджетами відкриває для людей з особливими потребами недоступний раніше світ, зменшуючи рівень соціальної інклюзії. Дорослі люди можуть бути в курсі новин, працювати через інтернет, спілкуватися у соціальних мережах, дзвонити друзям та близьким, знаходити нові знайомства, читати і дізнаватись щось нове. Для дітей з особливими освітніми потребами – це шанс отримати гідну освіту.

20:00 01.03.2020

Практичні психологи нашого ІРЦ брали участь у семінарі!

Практичні психологи нашого ІРЦ брали участь у семінарі, організованому ГО "Діалог" Спікерами було висвітлено актуальну тему "Сексуальність людей з інвалідністю. Особливості статевого виховання дітей з інвалідністю". Психологи отримали багато корисних знань, які успішно відпрацювали за допомогою розбору практичних ситуацій, використовуючи сучасні прийоми та новітні підходи.

19:43 01.03.2020

Прості прийоми роботи учителя з дітьми із девіантною поведінкою

На сьогодні немає жодної школи, де б не поставала проблема взаємодії із дітьми девіантної (асоціальної) поведінки. Девіантна поведінка має складну природу, обумовлену найрізноманітнішими чинниками, що взаємодіють та взаємовпливають.

20:55 27.02.2020

Конкурс відбувся!

26.12.2019 року відбувся конкурс на заміщення посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру № 3» Миколаївської міської ради.

16:07 17.01.2020

Тепер у нашого закладу є свій сайт!

Шановні відвідувачі сайту! Тепер, за допомогою нашого сайту,  ви можете знайти всю необхідну інформацію про діяльність закладу(його адміністрацію, педагогічний колектив, матеріально-технічне забезпечення), поради фахівцям та батькам дітей з особливими потребами і багато іншої корисної інформації.

16:04 17.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень