A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр №3"
Миколаївської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Стартував проєкт "На шляху до інклюзії: роль музеїв у формуванні світогляду та соціалізації дітей з особливими потребами"

Стартував проєкт «На шляху до інклюзії: Роль музеїв у формуванні світогляду та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами», який реалізується ГО" Намисто друзів", КУ ІРЦ №3 Миколаївської міської ради та Миколаївським краєзнавчим музеєм у межах проєкту посилення інклюзії в Україні за підтримки програми Трансформаційної співпраці МЗС Чехії. 

14:11 04.11.2021

ПРО АДАПТАЦІЮ ТА МОДИФІКАЦІЮ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Поради практичного психолога КУ "Інклюзивно-ресурсний центр № 3" Миколаївської міської ради, доктора філософії в галузі соціальних та поведінкових наук Дмитра Вікторовича Прасола

14:13 18.10.2021

Практичний психолог Прасол Дмитро Вікторович долучився до роботи команди тренерів Нової української школи

           Практичний психолог КУ "Інклюзивно-ресурсний центр № 3" ММР Прасол Дмитро Вікторович мав змогу долучитися до роботи команди тренерів Нової української школи (НУШ) з асистентами учителів Миколаївської області.

17:57 10.10.2021

Фахівці інклюзивного-ресурсного центру № 3 прийняли участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

         З метою забезпечення ефективності освітнього процесу фахівці інклюзивного-ресурсного центру № 3 прийняли участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП у ЗЗСО № 51 та ЗДО № 53.

12:00 29.09.2021

Вітаємо!

Вітаємо нашу любу колегу, вчителя-логопеда Соломко Ірину Анатоліївну, з отриманням Подяки Міністерства освіти і науки України! Пишаємось, радіємо, бажаємо нових досягнень!

15:45 24.09.2021

З Днем вишиванки!

Команда однодумців наповнена любов'ю до однієї справи, до людей, до дітей і, звичайно, до Батьківщини і її традицій!

13:20 20.05.2021

Правила виконання домашніх завдань: як використовувати час з максимальною користю

 Поради для батьків, як допомогти дітям виконувати уроки швидко, ефективно та без стресу Чи потрібні домашні завдання? Можна довго сперечатися на цю тему. Однак не виникає сумнівів, що напрацювання будь-якої навички (читання, письмо, лічба та інше) потребує систематичних дій з повторенням. І кожен учень у залежності від власних здібностей освоює певні навички з різною швидкістю. Додаткові завдання, які учні мають виконати дома, і сприяють закріпленню отриманих знань під час уроків.

09:15 06.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень